Kochani, dzieciaczki liczą na Świętego Mikołaja, a dobrze wiemy, że w najbliższym czasie czeka Go przedświąteczna gorączka przygotowania upominków dla najmłodszych… dlatego też tradycyjnie jak co roku elfy ?‍♀️??‍♂️?‍♀️??‍♂️?‍♀️??‍♂️ z Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Śremie włączają się do pomocy… i poszukują Świętych Mikołajów ?????????chętnych obdarować dzieci ????????????prezentami ???????????

ZAPRASZAMY KONTAKT: tel. 61 28 30 490, 722 396 867 ☎️☎️☎️☎️

SZCZEGÓŁY:

1. Zgłoszenie chęci zostania „Świętym Mikołajem” do 20 listopada 2020 r. poprzez wysłanie maila na adres: piecza.zastepcza@pcpr.srem.pl (w treści podajemy imię i nazwisko, numer telefonu oraz adres poczty tradycyjnej) lub za pomocą skrzynki podawczej znajdującej się przy drzwiach Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Śremie, ul. Dutkiewicza 5.

2. „Święty Mikołaj” otrzymuje od pracowników Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Śremie list napisany przez dziecko.

3. „Święty Mikołaj” przygotowuje prezent zgodny z prośbą zawartą w liście (maksymalna wartość prezentu ok. 100 zł).

4. „Święty Mikołaj” dostarcza prezent do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Śremie, do dnia 11 grudnia 2020 r.

5. W związku z zagrożeniem epidemiologicznym finał Akcji nie odbędzie się w tradycyjnej formie, a prezenty zostaną przekazane dzieciom przez pracowników Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Śremie – Świętego Mikołaja i jego Elfy – bezpośrednio do domu każdego dziecka.